KOLLEKTSIOON NR. 14

 

Kollektsioon „14“ kannab alapealkirja „Loe mu mõtteid“ … andes salapärase vihje juba järgnevale kollektsioonile.

Kollektsioon „14“ on enim inspiratsiooni ammutanud praegusest hetkest, kus iga päev on muutuses… Rõivad on aga selgelt funktsionaalsed,  mugavad ja kestva väärtusega.

Kollektsioon ei jookse võidu moevooludega, vaid tiksub just omale sobivas rütmis, tasahilju piiludes inimeste tunnetesse – mida just enim hetkel ihaldatakse ja soovitakse.

Värvipalett on pigem monotoonne, aktsendi  loovad maheroosa, kollane ja sinine.

Kollektsioon koosneb pea kõikidest rõivaliikidest, kuid esikohal ülimugavad ja hästiistuvad kleidid. Detailideks pikad ja lühikesed nööbiread, vööga ja vööta kandmise võimalused … on just midagi, mida saab põnevalt kombineerida erinevate toodetega, luues selliselt isikupäraseid komplekte.

Päris uueks tooteliigiks on  aksessuaarid- unisex kaelustaskud, puhvid ja vestid. Need tooted on pidevas arengus ja täiendamisel ehk kokkuvõtvalt tööprotsessis.

Alati on valikus orgaanilisest puuvillast erinevad T-särgid, peidus sõnumiga või graafilise lahendusega.  Laiem valik on sel korral aga erinevad pusad ja osad neist mõeldud kandmiseks nii naistele kui meestele.

Hooaja toodetest peab kindlasti esile tõstma vihma ja tuulekindlast kangast valmistatud kapuutsiga midipikkusega unisex kimonojakki.

Modernne, minimalistlik ja sõltumatu- just selline on „Kollektsioon 14“.

 

Ehted: Krista Lehari
Aksessuaarid: VARKKI ja Stella Soomlais
Fotod: Laura Nestor
Meik ja soengud: Raily Rajaväli
Modellid: Mete ja Herman